Morawiecki w Londynie: Spotkania z prezesem Rolls-Royce, CH2M i przedstawicielami Barclays, BBH, BNY Mellon, Credit Suisse, Franklin Tempelton

Mateusz Morawiecki spotyka się w Londynie z prezesami firm i korporacji finansowych. Oto lista spotkań i ich agenda, o których dowiedziała się 300POLITYKA:

Warren East, prezes Rolls-Royce oraz Pater Kaye, prezes Rolls-Royce International na Europę Środkowo-Wschodniej. Rozmowy dotyczą nowej inwestycji Rolls Royce realizowanej w Ropczycach na Podkarpaciu. Jest to wspólna inwestycja Rolls Royce i Hispano-Suiza (realizowana przez spółkę Aero Gearbox International).

Mark Thurston, dyrektor zarządzającym firmy CH2M. Spotkanie na temat nowych inwestycji firmy, utworzeniu w Krakowie Globalnego Centrum Projektowo – Inżynieryjnego, świadczącego usługi w zakresie projektów inżynieryjnych, a także usługi finansowo – księgowe, wsparcia działu kadr, wsparcia technicznego oraz działu zakupów.

Spotkania z przedstawicielami przedstawicielami banków i funduszy inwestycyjnych (Barclays, BBH, BNY Mellon, Credit Suisse, Franklin Templeton , State Street, UBS, Goldman Sachs) przedstawiając im Strategię na rzecz odpowiedzialnego rozwoju.