
Live
Szydło o Radzie Gospodarczej: „Będą w niej przedstawiciele małych firm”
Szydło o Radzie Gospodarczej: „Będą w niej przedstawiciele małych firm”. Beata Szydło zapowiedziała, że jeśli zostanie po jesiennych wyborach premierem, to zmieni się skład Rady Gospodarczej. Jak stwierdziła, „teraz zasiadają w niej przedstawiciele 3 zagranicznych banków”.
„W mojej Radzie gospodarczej będą przedstawiciele małych firm i polskich przedsiębiorstw”
To był kolejny ukłon Szydło w kierunku polskich przedsiębiorców. Wcześniej mówiła m.in. : „Polski nie stać na to, żebyśmy dłużej marnowali potencjał naszych przedsiębiorców”.
Więcej z: Live
28 marca 2023 20:35
Müller: Trzaskowski to taki mini Tusk
28 marca 2023 20:30
Müller: Minister Kowalczyk organizuje to spotkanie, różnego rodzaju rozwiązania będą dyskutowane, a gdy dojdzie do porozumienia, będą też przedstawiane

28 marca 2023 20:29
Müller o zakazie aut spalinowych po 2035 r. : To nie jest dobra decyzja. Polska zdecydowanie od samego początku stawiała swój sprzeciw

28 marca 2023 20:18