Na wiecu Bronisława Komorowskiego w Brzegu nie zabrakło osób zaangażowanych w kampanię Pawła Kukiza. Rozdawali oni ulotki w trakcie przemówienia prezydenta, kilku z nich pokrzykiwało, gdy głowa państwa przemawiała ze sceny. Obyło się jednak bez protestów – inaczej niż ma to miejsce w przypadku, gdy na evencie PBK obecni są korwinowcy czy działacze Ruchu Narodowego.

Na ulotkach można przeczytać przekaz Kukiza o JOW-ach. Porównane są systemy wyborcze w Polsce i Wielkiej Brytanii. Jest również zawarty list kandydata do wyborców. Zaczyna się on od słów: „Wielu z Was poznało mnie jako muzyka. Dziś jednak nie dołączę się do koncertu kolejnych politycznych obietnic bez pokrycia”.

Ulotki rozdawane będą także m.in. w czasie trzydniowego rajdu rowerowego zwolenników Kukiza, który odbędzie się w majówkę. Trasa: 140 km. Termin: 1-3 maja. Uczestnicy rajdu mają na kolejnych odcinkach trasy przekonywać ludzi do głosowania na muzyka. Szerzej o tym pomyśle – a także innych akcjach kampanijnych Kukiza – piszemy tutaj.

slack_for_ios_upload