O CO CHODZI Z CZYSTĄ POLITYKĄ?
300polityka to serwis, który określa status polskiej polityki. Piszemy o tym, co się składa na stan politycznej gry na różnych poziomach władzy, nie tylko w Warszawie.

KTO WPADŁ NA TEN POMYSŁ?
Założycielami serwisu są Michał Kolanko oraz Łukasz Mężyk. Pomysł rodził się podczas wielu długich rozmów, prowadzonych od lata ubiegłego roku – na temat tego, czego brakuje nam w tym, jak opisywana jest polska polityka.

KTO JESZCZE JEST CZŁONKIEM REDAKCJI?
W skład redakcji wchodzą też Michał Olech, Piotr Witwicki oraz Paulina Kozłowska.

O CO CHODZI Z TYMI WSZYSTKIM NAZWAMI ULIC? NIE MOŻNA BYŁO WYMYŚLIĆ NORMALNYCH KATEGORII?
Każda ulica i miejsce odpowiada temu kto ma tam siedzibę. Belweder – to tematy około administracji prezydenta Dudy. Ujazdowskie – związane z rządem. Nowogrodzka -z PiS. Mokotowska – z Solidarną Polską. Plac300 to miejsca gdzie pojawiają się i rozchodzą warszawskie plotki. I tak dalej.

CO TO JEST STAN GRY I OBRAZ DNIA?
Stan Gry to nasz flagowy newsletter rozsyłany codziennie o 8:00. Zawiera wszystkie najważniejsze polityczne informacje, które mogą być przydatne każdego dnia. Obraz Dnia to newsletter rozsyłany ok. 20:30 każdego dnia, zawierający podsumowanie serwisów informacyjnych, wieczornych programów i tego wszystkiego, co wydarzyło się w ciągu dnia.

JAK MOŻNA SIĘ SKONTAKTOWAĆ Z REDAKCJĄ?
redakcja@300polityka.pl