Była kandydatka na prezydenta USA, pierwsza dama i szefowa amerykańskiej dyplomacji Hillary Clinton będzie gościem specjalnym Impact’21, którego jesienna edycja odbędzie się w październiku w Poznaniu. W ciągu 2 dni, na 4 scenach, ponad 400 prelegentów z Polski i zagranicy opowie o globalnych trendach w 16 obszarach tematycznych, co wydarzy się w 55 godzinach spotkań.

Hillary Clinton połączy się on-line z publicznością zgromadzoną w Poznań Congress Center 27 października o godz. 11:00.

Impact to jedno z największych i najważniejszych wydarzeń gospodarczo-technologicznych w Europie Środkowo-Wschodniej, na stałe wpisane w kalendarze liderów biznesowych z największych globalnych firm, polityków, regulatorów, naukowców oraz światowej sławy ekspertów.

Na najbliższym Impact’21  swój udział potwierdzili już m.in. Natalia Brzezinski (Klarna), Mathias Wikström (Doconomy), minister Janusz Cieszyński (KPRM), Bartosz Ciołkowski (Mastercard), Tomasz Chróstny (UOKiK), Marta Poślad (Google), Beata Daszyńska-Muzyczka (BGK),  Natalia Hatalska (infuture.institute),

W październiku Impact skupi się na globalnych trendach a uczestnicy bedą dyskutować m. in. o: cyfrowych technologiach przyszłości, transformacji sektora energetycznego, otwartej bankowości, systemie ochrony zdrowia i temacie women empowerment.

W ramach Impact’21 odbędzie się również Impact finance’21 – jedno z kluczowych wydarzeń kształtujących sektor finansowy. Najważniejsi menedżerowie z obszaru bankowości, płatności, technologii i e-commerce znów zbiorą się w jednym miejscu, żeby wypracowywać rozwiązania na wyzwania jutra.

Impact to również szereg wydarzeń towarzyszących. Tradycyjnie, już po raz trzeci, podczas wydarzenia zostaną przyznane Nagrody Gospodarcze Money.pl – prestiżowe odznaczenia dla najważniejszych osób i firm w polskiej gospodarce.

Impact’21 przenosi się do Poznania. Wydarzenie odbędzie się na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich w Poznań Congress Center.

Wydarzenie organizowane jest w formule hybrydowej i transmitowane będzie również na stronie głównej Wirtualnej Polski, money.pl, a także na dedykowanej platformie online Impact.

Na tegorocznej wiosennej edycji konferencji Impact silnie została zaznaczona pozycja sztuki w świecie biznesu. cieżka ART zgromadziła osoby i instytucje, które w twórczy sposób łączą te dwie wydawałoby się odległe od siebie drogi. W panelach wzięły udział osoby, które od lat starają się wyznaczać nowe standardy na rynku sztuki. Pokazywać w jak niestandardowy sposób można łączyć działania korporacyjne z myślą artystyczną, jak chociażby ma to miejsce w Fundacji Sztuki Polskiej ING, która od lat prowadzi program Artysta – Zawodowiec skierowany na środowiska twórcze. Podczas jesiennej edycji Impactu ścieżka ART będzie jeszcze bardziej rozbudowana.