Michał Olech

Michał Olech

Kieruje na co dzień 300POLITYKĄ. W przeszłości reporter Kampanii na żywo, dziennikarz „Wprost” i współpracownik naTemat.pl. Relacjonował m.in. kampanie w 2011, 2015, 2018, 2019 i 2020 roku. Pisze o szeroko pojętej polskiej polityce, czasami ekonomii i mediach. Interesuje się zwłaszcza tematyką parlamentu i legislacji. Uzależniony od prasy i Twittera.

Łukasz Mężyk

Łukasz Mężyk

Menadżer 300POLITYKI. Był asystentem Leszka Balcerowicza. Uczestniczył w kampaniach wyborczych Unii Wolności. Pracował też w Kancelarii Prezydenta Kwaśniewskiego. Współpracował ze sztabem kampanii prezydenckiej Jarosława Kaczyńskiego, do kwietnia 2011 doradzał PJN, a do sierpnia 2012 roku Joannie Kluzik-Rostkowskiej. Jako PR-owiec pracował w Profilach i APCO Worldwide. Do listopada 2014 był prezesem agencji PR- LevelUp Communications. W firmie Viewpoint, do 2010 prowadził projekty lobbyingowe dla Izby Gospodarczej Ciepłownictwo Polskie, państwowej spółki strategicznej PSE Operator oraz Mangas Group – w zakresie blokowania stron internetowych. Obecnie nie doradza żadnym politykom, nie prowadzi projektów lobbyingowych, ani PR-owskich. Od listopada 2014 nie prowadzi jakiejkolwiek innej działalności, poza serwisem 300POLITYKA. W kampanii wyborczej 2011 tworzył bloga „KulisyKampanii.pl”.

Roch Kowalski

Roch Kowalski

Redaktor 300POLITYKI. Od 2013 roku reporter Radia TOK FM. Zajmuje się głównie tematami politycznymi. Zafascynowany państwowością i mechanizmami, które nią sterują. W wolnych chwilach uzależniony od Warszawy.

Kuba Krzywiecki

Jakub Krzywiecki

Redaktor 300POLITYKI. Wcześniej zbierał doświadczenie reporterskie, współpracując z Zespołem Producentów TVN24 oraz relacjonując prace parlamentu w TOK FM. Pełnił również funkcję redaktora sekcji informacyjnej Agencji TVN. Interesuje się przede wszystkim polityką, choć nie omija tematów historycznych i militarnych. Pasjonat gór i wspinaczki.