Jak teraz wygląda i co myśli Sandra Lewandowska?

Sandra Lewandowska- dawna sejmowa gwiazda Samoobrony. Jak teraz wygląda i czym się interesuje? Zaglądamy na jej Facebook. Na serwisie tym "polubiła" Ruch Palikota, samego Palikota i… Mitta Romneya.

Kilka dni temu pisała: "Ruch Palikota + SLD siekiera na PIS + SP + PJN :))".

 

Komentuje też słowa Jarosława Kaczyńskiego: "O ILE PAMIĘTAM, TO PAN PREZES ZDAWAŁ SIĘ TWIERDZIĆ, ŻE SAMOOBRONA I LPR NIE MA PRAWA WSPÓŁRZĄDZIĆ I KAZAŁ NASZYM LUDZIOM IŚĆ WON. ŁADNIE TAK KŁAMAĆ ??".

 

"PIS to partia darmozjadów, biernej opozycji, nieudaczników. Wystąpienia publiczne jej polityków to kompromitacja, ich autorytety to porażka. Nie umieli nawet rządzić jedną jedyną kadencję. PIS już rządził i pokazał."

 

Bawi się też w analityka stosunków międzynarodowych: "Śmierć prezydenta Lecha Kaczyńskiego była wydarzeniem silnie determinującym naturę relacji z Polską – w wypadku każdej ze stron oczywiście w odmienny sposób :)" oraz "To jakie służby w końcu zrobiły zamach na samolot w Smoleńsku ? Rosyjskie, czy amerykańskie ? 🙂 A może rosyjskie razem z amerykańskimi ? 🙂 A nasza "wieś" nic ? :)"

 

oraz "Władimira Putina Plan Wielkiej Moskwy na lata 2012-2016 zakłada wielkie inwestycje infrastrukturalne i daje nowe warunki dla polsko-rosyjskiej współpracy gospodarczej dzięki umacnianiu się unii celnej Rosji, Białorusi i Kazachstanu oraz ratyfikacją przez Rosję warunków przystąpienia do Światowej Organizacji Handlu (WTO). Podjęte przez nią zobowiązania dotyczą m.in. obniżki stawek celnych wobec importowanych towarów z krajów członkowskich, czyli także z Polski."

 

Komentuje ewentualne transfery z PO do Palikota: "I może być jeszcze gorzej, jeśli posłowie Platformy Obywatelskiej będą przechodzić do Ruchu Palikota. Ruch Palikota powinien się rozwijać i otwierać na wiele lewicowych środowisk. Ruch Palikota to nie przechowalnia posłów PO."

 

Kibicowała też detektywowi Rutkowskiemu: "Brawo dla Rutkowskiego. A dla nas czas się obudzić."

 

Nie ukrywa fascynacji Mittem Romneyem: "MITT ROMNEY – tak powinien wyglądać Prezydent Stanów Zjednoczonych Ameryki ! 🙂 It's time to RENEW the USA."

 

A teraz wygląda tak: